Home Page UA

Фотографія + Психологія

“Люди, які здатні відноситись до своїх фотографій як до відправного пункту, а не кінцевого продукту, і які можуть використовувати їх для ініціювання питань та вивчення почуттів, можуть в процесі знайти про себе багато цікавого”, – Джуді Вайзер, психолог.

Мій процес

1. Визначити запит

Це зустріч, де я допомагаю вам сформулювати ваш особистий запит, в який ми зануримся та проживемо за допомогою фотографій

2. Фотосесія

Зйомка це про довіру, присутність, дозвіл на самовираження та легкість. Локація, одяг та реквізити не такі важливі – вони є фасилітаторами, а не основними гравцями. Героїня – це ви і ваш запит

3. Фототерапія

Фототерапія – це психологічна консультація з використанням фотографій. Мета – дослідити почуття, обговорити досвід та висвітлити інсайти цієї мандрівки до себе “справжньої”

Фотографії зі змістом. Без ретуші. На плівку.

“Ріта мудро, з розумінням, як любляча сестра та художник-спостерігач, фіксує все на свої чарівні плівки і після проводить з терапевтичний розбір фотосесії, що теж дуже цікаво! 100500 левл делікатності та емпатії, крутіше багатьох психологів зі стажем))”

– Аріна Кух

“Поспішаючи сьогодні з дітьми я не могла тобі сказати, як я зачарована! Ранковий маршрут проходив через алею з густо квітучими каштанами, вони так урочисто вітали мене, як царицю!

Таку себе я ще мало знаю.” 😌

– Юлія Бойченко

“Це той випадок, коли в тебе є МОМЕНТ, один кадр, один рух, одна поза і одне рішення – БУТИ СОБОЮ. Інших варіантів немає.”

– Юлія Грін

“Це освідчення в коханні! Я в захваті від цієї фотосесії! Я в захваті від фотографа 😍! Під час двох днів фотосесії у нас було повне розчинення у процесі 💫 Довіра між двома приймаючими людьми – безцінно!”

– Тіана Ковальова

“Я винесла багато уроків з цього досвіду – прийняття себе, приборкання внутрішнього критика, прийняття своєї жіночності та краси. Я побачила багато моментів, де треба попрацювати над собою та над сприйняттям реальності..”

– Анастасія Баранчук

“Це було чарівно, як процес, так і результат 🙌🏻 дякую тобі за делікатний і чесний погляд на мою реальність, на мій світ і моє сприйняття всього цього ❤️

Дякую, за розкопки мене ❤️”

– Маріна Кірова

“Опір [фотосесії] був сильний. Я просто розуміла, що так само після неї вже бути не може.”

– Ніна

“Рита, ти оголюєш душі. Для мене велика честь відкрити новий вимір себе через твій об’єктив!”

– Юрія Грін

“Раніше на фотосесіях мені казали, що ліва сторона у мене робоча, а на праву краще не повертатися.

Ти якось спокійно і впевнено говорила, що я красива як би я не стояла і що навпаки у мене гарна посмішка. І тобі таки вдалося мене переконати, і я закохалася в себе ще більше, дякую.“

– Тетяна Старова

“Рита просила мене просто насолоджуватися процесом, робити те, що я відчуваю, і це ідеальний варіант фотографа. І все це нарешті видно на фотографіях: атмосфера, відчуття, світло і колір!”

– Аріна Кух

Form

Ім'я

Номер телефону

Instagram лінк (якщо маєте)

Що для вас ця зйомка? В чому для себе ви хочете розібратися?

Чому для вас важливо розібратися в цьому питанні?

Чому це важливо зробити саме зараз?

Як краще розуміння цієї теми вплине на ваше життя?

Забронити зйомку

Моя спеціалізація:

Будуар та портретна фотографія. На плівку. Без ретуші

Часті запити для дослідження:

Самооцінка, дослідження своєї жіночності та сексуальності, полюбити та прийняти себе, подивитися зі сторони, розкриття нових меж, робота з довірою або зі сміливістю бути собою і тд

Додаткові запитання? Пиши:

Telegram: @RitaPakhlova

Instagram: @rita.pakhlova

Локація:

Вільнюс, Литва | Богота, Колумбія

Часті запитання

Скільки триває фотосесія?

Студія орендується на 5-6 годин для 5-6 учасниць. З кожною я працюю індивідуально 1 годину. Прийти треба в визначений час, без запізнень.

Ви працюєте зі стилістом чи візажистом?

Ні. Мої фотосесії досить інтимні і ведуться один на один. Майже всі жінки, яких я знімаю, хочуть побачити себе природньо, «як я є», «справжню я». Тому макіяж або мінімальний (зроблений самостійно), або відсутній зовсім.

Що там з оплатою?

Ви оплачуєте тільки оренду 1 години в студії, 10-15 євро. Моя робота як фотографа і психолога для українок – за відгук і ваш гарний настрій 🙂

Коли я зможу побачити фотки?

Зазвичай протягом тижня.

Яка різниця між фототерапією та фотосесією?

Фототерапія – це психологічна консультація з використанням фотографій. Мета — дослідити почуття до і після фотосесії, наскільки цей досвід був корисним, і виділити кілька «фото-шпаргалок», які слугуватимуть якорями для ваших особистих відкриттів і усвідомлень.

Скільки триває фототерапія?

Триває зустріч годину чи в онлайні чи очно. Якщо це онлайн, будь ласка, подбайте про те, щоб знаходитись в приватному і тихому місці. А також щоб вас не відволікали ні родичи, ні перебої з інтернетом.

Якщо я просто хочу красиві фотки?

Мій підхід до фотографії точно не для кожної.

Я схильна ставити складні запитання, і мені подобається працювати з жінками, які хочуть глибше досліджувати себе за допомогою фотографії як інструменту. Часом це може бути емоційний і важкий процес, але точно корисний. А красиві фотки як виявилось, можуть бути побічним ефектом 🙂